Kariyer

Duyurular


>Dijital Marka Yöneticisi
Dijital projelerin başından sonuna kadar yer alacak, planlama ve raporlama yapabilecek, marka yönetimi konusunda deneyimli, sunum hazırlayabilecek, içerik oluşturabilecek, gündemi takip eden ve iyi derecede ingilizce bilenlerin cv' lerini bekliyoruz.

>Stajyer
Reklamcı olmayı inançla kafasına koymuş , trendleri ve sektörü takip eden, yaratıcılığına inanan, disiplinli, staj sonrasında uzun süreli çalışmaya açık, ​ güzel sanatlar / iletişim fakültesi öğrenci ve mezunlarının cv'lerini bekliyoruz.​ ​

>Blogger
Özgün tarzıyla fark yaratabilecek,​ metin yazmayı ve içerik üretmeyi herşeyden çok seven, web araçlarına hakim​, pozitif, ilgi alanları konusunda tutkulu, enerjik ve yeni projeler yaratma konusunda istekli​ bloggerlar arıyoruz.

>Youtuber
Trendleri takip eden, ​hem yazarım, hem çekerim ​bir de üstüne editlerim diyebilecek, ilgi alanları konusunda tutku ile içerik üretebilecek Youtuber​ gençler ​arıyoruz​!​

>Grafik Tasarımcı Arıyoruz
Üniversite mezunu, konsept geliştirme konusunda fikirleri olan, tasarım trendlerini takip eden, İletişimi güçlü tasarımcılar arıyoruz.

>Müşteri İlişkileri Yöneticisi
Üniversite mezunu, iş geliştirme konusunda fikirleri olan, Müşteri kazanımında etkin, Satış ve sonuç odaklı çalışabilecek, İletişimi güçlü ve disiplinli Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.

>Proje Yöneticileri Arıyoruz!
Dijital strateji geliştirebilen ve yaratıcı fikirler üretebilen, iyi derecede İngilizce bilen proje yöneticileri arıyoruz.

Başvuru Formu


Wag The Dog ile çalışmak ister misin ?

CV:
Dosya Seçiniz
(.pdf .doc .docx)(Max:1 Mb)